سه تجربی و ذهن-خم کردن جکوزی بادی تکنیک‌ها که در کتاب‌های درسی {نخواهید داشت}

برای ورود آب باید از بالای جکوزی اقدام نمود و چنانچه خواستید که آب داخل جکوزی خارج شود بر روی بدنه یک دریچه خ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

برای ورود آب باید از بالای جکوزی اقدام نمود و چنانچه خواستید که آب داخل جکوزی خارج شود بر روی بدنه یک دریچه خروج وجود دارد که در واقع در داخل بدنه جکوزی لولهکشی شده و آب از آن طریق خارج میشود و یا به وسیله یک شلنگ میتوانید آب را به مکان دلخواه خود هدایت کنید. به همین خاطر است که می توان به راحتی یک محصول منحصر به فرد را دارا بود و در نتیجه بیش ترین کارایی را از آن به دست آورد. در نتیجه برای داشتن یک محصول منحصر به فرد طراحان در این زمینه برای جکوزی بادی گرمکن دیجیتال نیز در نظر گرفته اند تا در هر زمان به سرعت بتوانند آب داخل بدنه را گرم کنند. هر فرد در زمان استفاده از حمام در حالت عادی حدود 180 لیتر آب مصرف مینماید؛ اما یک جکوزی با حدود ۶۰ لیتر آب پر میشود. جکوزی یک نفره و دو نفره مانند وان است و از پمپ برای تامین فشار مورد نیاز جت­ها استفاده می­کند. در سالهای اخیر استفاده از سیستم محافظ جان این خطر را به صفر رسانده است. برای خرید جکوزی بادی پیش ساخته اینتکس میتوانید با همکاران ما به صورت تلفنی در نمایندگی جکوزی بادی در ایران و فروشگاه اینترنتی اینتکس سایت شاپ اینتکس تماس بگیرید .

لذا پس از مرحله ماساژ، شما میتوانید به سادگی توسط بلوئرهای کف جکوزی و مقدار کمی شامپوی مایع، کل جکوزی را تبدیل به یک وان پر از کف کنید و سپس، بدن خود را توسط شامپوی مایع به راحتی تنظیف نموده و در نهایت نیز توسط شیر دوشی تلفنی متحرک و شلنگ 1/5 متری فلزی استیل آن، بدن خود را آب بکشید و بدین ترتیب، تقریباً 30% در مصرف آب صرفه جویی نمایید. در این حالت بدن انسان برای تنظیف کاملاً آماده است؛ زیرا آب به جسم چربیهای آلوده موجود بر روی پوست نفوذ کرده و به سادگی این چربیها آماده جدا شدن از بدن هستند. به دنبال آن پمپ تصفیه آب نیز می تواند این حجم از آب را به سادگی و ظرف چند ساعت به طور کلی تصفیه کرده و از کثیف شدن آب جلوگیری نماید . جکوزی گرم با فشار آب بخش های مختلف بدن را ماساژ می دهد. جکوزی یک نفره مانند وان حمام بوده و جهت تأمین فشار مورد نیاز جتها از یک پمپ استفاده میکند. جکوزی از نظر گنجایش به دو دسته یک نفره و چند نفره تقسیم میشود. ᠎C᠎ontent was creat ed with the he lp  of GSA Cont᠎en​t Gene᠎ra tor DEMO .

کابین دوش به دو دسته اتاق دوش و دور دوشی تقسیم میشود. جکوزی چند نفره با توجه به ظرفیت آن (2 نفره، 4 نفره، 6 نفره، 8 نفره و 12 نفره) دارای ابعاد مختلفی است. داخل این نوع جکوزی ها از آب پر شده و توسط جتهایی به داخل آن از اطراف با فشار معین آب گرم دمیده میشود. از معایب این جکوزی پیش ساخته توکار شاید این باشد که این محصول برای سرویس، نازل و سایر قطعات خود نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی دارد تا آب گرم با فشار عالی همیشه در دسترس باشد. جکوزی یک نفره مانند وان حمام بوده وجهت تامین فشار مورد نیاز جت ها از یک پمپ استفاده می کند. نشستن در قسمت لبهی جکوزی نیز هیچ منعی ندارد چرا که قسمت رویی آن از یک لایه فوم پوشانده شده است که از فرورفتگی جلوگیری خواهد کرد. این لایه توسط صفحه های پی وی سی ورقه ورقه شده پوشیده شده است که باعث شده مقاومت آن چند برابر شود. رنگی که برای جکوزی بادی خانوادگی مربعی بست وی در نظر گرفته شده است ، رنگ سورمه ای می باشد . Post was c​reat ed with t he help of GSA  Content G enerat​or Dem over sion.

اصولا جکوزی های بادی پیش ساخته در مدل های گرد ، مربعی و یا بیضی تولید می شوند اما شرمت اینتکس برای تغییر این وضعیت اقدام به تولید جکوزی پیش ساخته با طرحی جدید تر کرده که استقبال خوبی نیز از آن شده است. ولی ممکن است آسیب های احتمالی توسط افراد به بدنه جکوزی بادی آب گرم وارد شود که توصیه ما به شما این است که به بهترین شکل از جکوزی های بادی استفاده کنید . البته باید این نکته را یادآور شد که استفاده از لنز در محیط جکوزی با توجه به حرارت آب و تأثیر آن بر لنز توصیه نمیشود. ویژگی بسیار خوبی که پمپ تصفیه آب جکوزی بادی دارد این است که در کنار تصفیه کردن آب موجود در جکوزی می تواند باعث گردش آب شود . شرکت بازرگانی تهران اینتکس تمامی محصولات بادی و پیش ساخته و تفریحی خود را بصورت مستقیم از کشور پهناور چین به ایران وارد نموده که تمامی این محصولات دارای استاندارد های بروز امریکایی و اروپایی میباشند, این محصولات تماماً ساخت شرکت های معتبر بادی سازی که تهران اینتکس نمایندگی فروش آنها را بر عهده دارد همچون شرکت اینتکس و بست وی امریکا و شرکت های تولید چادر مسافرتی قدرتمندی همچون پاویلو بست وی و سایر برند های معتبر میباشد در حال حاضر تهران اینتکس قدیمی ترین و کاملترین نماینده عرضه و فروش انواع این نوع محصولات در ایران می باشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن