راهنمای خرید قایق بادی و مبل بادی اینتکس

این محصول از جنس PVC طراحی و تولید میشود. جنس بدنه قایق های بادی تولید شده در شرکت آمریکایی و فابریکی اینتکس

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این محصول از جنس PVC طراحی و تولید میشود. جنس بدنه قایق های بادی تولید شده در شرکت آمریکایی و فابریکی اینتکس از برزنت چند لایه ضخیم و الیاف ابریشمی به صورت بادبان و قیطان با روکش PVC می باشد تا در اثر ضربه و فشار وزن آسیبی نبینند. بدنه این قایقها از چند لایه تشکیل شده است و به این ترتیب در برابر هرگونه آسیبی مقاوم است. اما اینتکس به خوبی توانست ضرایب امنیتی که در تولید قایق بادی خود به کار گرفته است را برای مشتریان خود تشریح کند و به این ترتیب خیال آنها را از بابت امنیت قایقها آسوده کند. از قایق بادی به عنوان قایق نجات یا برای کار های تفریحی استفاده می شود. قیمت قایق بادی به عوامل مختلفی بستگی دارد؛ به طور مثال سایز، جنس، برند و غیره در تغییر قیمت این قایق مؤثر است؛ همچنین باید به این نکته توجه کنید که در بسیاری از مواقع قایق یک نوع است ولی فروشندهها قیمت متفاوت میگویند؛ برای جلوگیری از این کار توصیه میشود، از مکانهای معتبر خرید کنید. قایق بادی قیمت و انواع مختلفی مانند قایق بادی اینتکس ۵ نفره، ۴ نفره و چند نفره دارد که امروزه یکی از محصولات پرفروش شرکت اینتکس به شمار میروند.

بر همین اساس باید در هنگام خرید دقت لازم را داشته باشید که از فروشگاه و مجموعهای قابل اطمینان و معتبر اقدام به خرید نمایید. همه قایق های بادی شش نفره، قایق های پنج نفره، قایق های چهار نفره، قایق های سه نفره، قایق های دو نفره و قایق های تک نفره همگی در هنگام برخورد با اجسام تیز و تیز احتمال سوراخ شدن یا پاره شدن را دارند، اما به راحتی سوراخ می شوند و تعمیر با چسب اصلی اینتکس و در کمترین زمان ممکن انجام می شود. با خرید قایق بادی پنج نفره اینتکس، تجربه یک مسافرت به یاد ماندنی را به خود و خانوادهتان هدیه دهید. قطعات آلومینیومی و فایبرگلاسی که در کف قایق قرار میگیرند به صورت تکههای مربعی و یا به صورت چین هستند که باید قبل از باد کردن قایق در قسمت پایین قرار گرفته و سپس بدنه قایق را باد کنید و معاون. این صورت فلکی از صور فلکی معاصر است به همین دلیل افسانه محکمی ندارد اما سیمرغ نام پرنده است که در افسانههای چینی، هندی، مصری و ایرانی نیز دیده شدهاست بالاخص ایران زیرا این داستانهای این پرنده در بخش حماسی شاهنامه نیز موجود است. قایق بادی کد 61062 به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

ضخامت بالایی دارد و در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم است. این قایق نسبت به سایر قایقها پر قدرتتر است؛ همچنین باید گفت که این نوع قایقها از سرعت بالایی برخوردارند، زیرا با موتور حرکت میکنند. با این وجود در اوایل عرضه این محصول به بازار، مردم به دلیل ترس از ایمنی، از این مدل قایقها استقبال چندانی نداشتند. اگر به دنبال خرید قایق بادی ارزان و حرفه ای هستید، پیشنهاد می کنیم این محصول را از دست ندهید. اگر به دنبال خرید یک قایق حرفه ای هستید پیشنهاد می شود تا از نمونه ای برای این منظور استفاده نمایید که قابلیت نصب موتور را داشته باشد. در بورس قایقهای بادی اینتکس قابلیت های زیادی دارند از جمله بسیار سبک و کوچک هستند ، بسیار مطمئن و قابل اطمینان برای استفاده در داخل سد, دریا و آبهای پر عمق هستند ، هزینه آنها بسیار ارزان هستند ، و میتواند بهترین وسیله برای تفریح و ماهیگیری باشد و با آن میتوانید لحظات شاد و لذت بخشی را در کنار خانواده خود داشته باشید.

بدنه قایق بادی اینتکس با توجه به اندازه آنها توسط چندین قسمت به صورت جداگانه باد می شود، این طراحی باعث ایمنی بیشتر قایق می شود و در صورت سوراخ شدن یک قسمت از قایق، سایر قسمت های بدنه قایق روی آب می ماند و خطر وجود دارد. مخازن بادی جداگانه و متعددی در قایق در نظر گرفته شده است که به این ترتیب حتی اگر یکی از مخازن سوراخ شود، سایر بخشها آسیب نمیبیند. البته باید توجه داشت که قسمت های باد شونده در مارینر با سایر مدل های دیگر فرق میکند چرا که بدلیل کیفیت بالای بدنه این دو قایق، خود بدنه به دو و سه قسمت مساوی برای تقسیم بندی باد مجزا میشود و هر دریچه باد وظیفه نگه داری از یک تقسیم بندی را دارد به این علت است که دارای امنیت بوده و استاندارد ها و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا را دارند. جنس پارو در هر سه مدل آلمینیومی میباشد که بدلیل راحتی در حمل و نقل چند تکه ساخته شده اند. دارای پمپ باد دستی بزرگ دسته های حمل و نقل لوازم تعمیراتی مخصوص طناب دور قایق پارو های حرفه ی و ساک حمل و نقل هستند. This ᠎po st was ᠎done wi th GSA᠎ Conte​nt Generator Demov᠎ersion!

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن