بهترین مدل مبل شنی چه ویژگیهایی دارد؟

بین بگ ها که با نام هپی چیر یا مبل شنی هم شناخته میشوند در واقع نوعی از مبلمان هستند که با دانه های ریز پلی ا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بین بگ ها که با نام هپی چیر یا مبل شنی هم شناخته میشوند در واقع نوعی از مبلمان هستند که با دانه های ریز پلی استایرن یا EPS پر میشوند. صندلیهای شنی با کاربردها و نیازهای مختلف طراحی شدهاند. مبل شنی کودک کد 3064 که برای آن ها نظر گرفته شدهاند ممکن است با پارچههای انعطاف پذیرتری پوشیده شوند اما ممکن است دارای درزهای تقویت شدهای نباشند که قادر به نگه داشتن چندین بزرگسال باشند. مبل شنی این روزها افزایش محبوبیت بی سابقهای را تجربه میکنند. در این بین فروشگاه اینتکس سیتی به عنوان یکی از معتبرترین فروشگاههای عرضه کننده بین بگ و مبلهای شنی افتخار دارد که طی سالها تجربه در امر فروش اینگونه مبلها، شما را چه به صورت حضوری و چه به شکل آنلاین در خرید این محصول بینظیر یاری کند. در تولید بین بگ از چوب و پلاستیک استفاده نمیشود که این امر باعث تفاوت آن به نسبت مبلهای دیگر شده است. اگر علاقه مند هستید که از مبل های شنی برای خواب و استراحت استفاده کنید، این مبل شنی گزینه خوبی برای شما محسوب می شود.

مبل شنی که به آن صندلی مبل شنی نیز میگویند یک کیسه پارچه ای بزرگ، پر از دانههای پلی استایرن است. حتی قبل از جستجوی مبلهای مختلف در بازار، مهم است که بدانید دقیقاً برای چه چیزی از آنها استفاده خواهید کرد. بنابراین نمیتوان انکار کرد که آنها برای نشستن و خوابیدن بسیار راحت هستند. یک مبل شنی از سه قسمت تهیه میشود که در ادامه به بررسی آن میپردازیم. به علت استفاده از این مواد داخلی، مبل شنی تحمل وزن بالایی داشته و قادر است وزنی برابر با 180 کیلوگرم را بدون آسیب تحمل کند. علت محبوبیت این مبل­ها در دکوراسیون داخلی منزل و در واقع مهم­ترین ویژگی اون­ها راحت بودن و نرم بودن هست. پارچههایی را متناسب با دکوراسیون اتاق خود انتخاب کنید و حتی اگر میخواهید هر از گاهی دکوراسیون داخلی خود را تغییر دهید، میتوانید چند روکش اضافی با طرحی متفاوت انتخاب کنید.همچنین میتوانید مبلهای پارچهای ضد آب تهیه کنید که برای استفاده در خارج از منزل مناسب هستند و حتی میتوان از آنها در استخر استفاده کرد. سپس، نحوه قرار گرفتن آنها در مقابل سایر مبلمان، لوازم خانگی و دکوراسیون اتاقی که قرار است نگهداری شوند را در نظر بگیرید. This a​rt᠎ic le was generated by G SA Content Ge​ne​ra᠎tor DE MO᠎!

دو مورد آخر برای خریدارانی که قصد استفاده از این مبلها را در محیطها و مکانهای مرطوب و شرجی همچون استخرها دارند، بسیار حائز اهمیت است. آیا برای نشستن گاه به گاه مهمان است یا استفاده مداوم؟ همه مبلهای شنی گرد نیستند میتوانید آنها را به شکل صندلی یا شکلهای جدید که میتوانند به عنوان یک نقطه کانونی در اتاق عمل کنند، تهیه کنید. مدل مبل شنی در طرحهای مختلفی وجود دارد. مبل کیسه این که با نام های مختلفی در بازار وجود دارد این مبل وسیله ای راحت و مقاوم برای اتاق کودکان است اما نیازمند رعایت یک سری نکات در چیدمان است. مقداری زمان صرف کنید تا میزان فضای موجود خود را با اندازههای مبل شنی که در نظر گرفتهاید بسنجید. پس توصیه می شود قبل از خرید به صورت حضوری از عدم حساسیت شخصی به این نوع مبل های شنی اطمینان حاصل نمایید و در صورت بروز حساسیت می توانید از مدل های چرمی و جیر استفاده نمایید. فیلر داخلی, یا همان EPS, باعث میشود هپی چیر ها راحتترین نوع مبلمان در دنیا محسوب شوند. نوع بین بگ : بین بگ بر اساس نیاز مشتری دارای مدل های مختلفی است.

مبل های شنی از جدیدترین انواع مبل سبک مدرن می باشند که به آنها هپی چیر و بین بگ نیز گفته می شود. علاوه بر اینها مبل بین بگ فرم بدن را میگیرد و کمر را کاملا پوشش میدهد. یعنی داخل این مبل شنی کاملا از یونولیت یا همان فیبر پر شده است ، ولی این یونولیت ها به صورت خرد شده هستند و برای همین است که به آن مواد شنی گفته شده و به این مبل ها ، مبل شنی گفته می شود . پارچههای مختلفی برای پوشش مبل شنی استفاده میشود، مانند پنبه، چرم، نایلون و غیره. این نکته آنها را به گزینهای محبوب برای نشستن در فضای باز تبدیل میکند زیرا میتوان آنها را به صورتهای مختلف صندلی جابهجا کرد یا از نور خورشید یا سایه حداکثر استفاده را برد. برخی از مواد را میتوان به سادگی با یک پارچه مرطوب پاک کرد تا لکههای آلوده را از بین ببرد. حتی مبلهایی با روکش غیرقابل جدا شدن را میتوان تمیز کرد و بیرون گذاشت تا در آفتاب خشک شوند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن