9 استراتژی‌های برنده برای استفاده برای فروشگاه اینترنتی

در ادامه این نوشتار به برخی از مهمترین مزایای فروش اینترنتی برای خریداران میپردازیم. برخی از این صرفهجوییها م

توسط مدیر سایت در 19 اردیبهشت 1402

در ادامه این نوشتار به برخی از مهمترین مزایای فروش اینترنتی برای خریداران میپردازیم. برخی از این صرفهجوییها مربوط به حذف هزینه خریداری یا اجاره مکان فروشگاه، طراحی ویترین و تعداد کمتر کارکنان موردنیاز است که بخش عمدهای از آنها در فروشگاه اینترنتی حذف میشود. با استفاده از فروشگاه های اینترنتی ، کاربران میتوانند در هر ساعتی از روز و تنها در کمتر از چند دقیقه، محصول یا خدمت درخواستی خود را خریداری کنند. همان طور که میدانید، روشهای مختلفی برای ارسال سفارش وجود دارد که هزینههای مختلفی را نیز با خود به همراه دارد. این موضوع فرصت بسیار مناسبی برای کسبوکارهای کوچکی است که نمیتوانند هزینههای راهاندازی فروشگاه فیزیکی را پرداخت کنند. فروشگاه اینترنتی مکسی به طور مداوم تخفیفها و پیشنهادات ویژهای را برای مشتریان عزیز ارائه میدهد. سپس در سال 1982 اولین بازار آنلاین خرید و فروش کامپیوترهای دسته دوم توسط Boston Computer Exchange ایجاد و بالاخره در سال 1995 فروشگاه اینترنتی آمازون راهاندازی شد. اغلب فروشگاههای اینترنتی در این دسته قرار میگیرند.

تاریخچه ظهور فروشگاههای اینترنتی و فروش آنلاین را میتوان در دو دسته ایران و برای اطلاعات بیشتر به اینجا کلیک کنید جهان دستهبندی کرد. بنابراین تردیدی نیست که فروش اینترنتی فرصتی است که به کسبوکارها کمک میکند درآمدشان را افزایش دهند و با سرعت بیشتری رشد کنند. برای مثال فروشگاه اینترنتی آدیداس صرفاً محصولات مربوط به برند آدیداس را میفروشد. فروشگاه آنلاین کفش لوزی با حذف واسطهها قیمت کالای خود را بسیار ارزانتر کرده و هدف اصلی ما کسب رضایت شماست. اگر هم به هر دلیل دیگری با محصول مشکلی داشتید، می توانید به شرط اینکه پلمپ محصول باز نشده باشد، کالای خود را مرجوع کنید. بنابراین اگر فروشگاهی در تلویزیون تبلیغات کرده و به طور وسیعی در اینترنت هم تبلیغات کرده نمی تونه کلاهبردار باشه و قابل اعتماده . اینترنت فرصتی فراهم کرده است که امکان خرید و فروش محصولات مختلف در یک بازار جهانی فراهم شود. این فروشگاه در ابتدا صرفاً در زمینه فروش کتاب کار میکرد و بهسرعت به یک فروشگاه بینالمللی در زمینه فروش انواع مختلف محصولات تبدیل شد.

از این طریق کاربران میتوانند محصولات، برندها و وبسایتهای فروشندگان مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند. کاربران آنلاین معمولاً هنگام خرید، نام، اطلاعات ایمیل و شماره تلفن خود را در وبسایت وارد میکنند. این خردهفروشها تنها روی اینکه کدام فروشنده را وارد چرخه کنند، نظارت میکنند. پس از آن نوبت به اطمینان از موجودیت و قیمت کالای مورد نظر خود می رسد و بعد از آن میتوانید کالا را به سبد خرید خود اضافه نمایید اما برای ثبت نهایی سفارش باید وارد حساب کاربری خود شوید. شما می توانید با گشت و گذار در سایت محصول مورد نظر خود را یافته و اقدام به ثبت سفارش کنید در زمانی اندک با شما تماس گرفته و روییه ارسال با شما هماهنگ خواهد شد.اما اگر نیاز به دریافت مشاوره قبل از خرید داشتید می توانید با شماره های پشتیبانی تماس حاصل کرده و از راهنمایی های آنها بهره ببرید و حتی سفارش خود را تلفنی به ثبت برسانید. فروشگاه اینترنتی با حذف مرزهای جغرافیایی به کسبوکارها کمک میکند محصولات و خدماتشان را در سراسر کشور یا حتی جهان بفروشند. مدیر فروشگاه میتواند نمای ظاهری storefront را به منظور یکپارچه شدن صفحات تولید شده توسط نرمافزار فروشگاه و سایر صفحات آن تغییر دهد.

واژه Tangible یعنی قابل لمس و منظور از Tangible shop یعنی فروشگاهی که محصولات فیزیکی یا قابل لمس میفروشه ؛ مثه گوشی موبایل ، لپ تاپ ، اکس باکس ، مودم ، لباس ، مواد غذایی ، مواد شوینده و … . راه اندازی فروشگاه اینترنتی برخلاف شکل فیزیکی آن، هزینههای بسیار کمتری دارد. همچنین بازاریابی یک فروشگاه اینترنتی اغلب از طریق تبلیغات آنلاین، تبلیغات گوگل و شبکههای اجتماعی انجام میشود و بدیهی است که هزینههای آن نسبت به تبلیغات آفلاین کمتر است. البته تبلیغات برای جذب مشتریان جدید در این روش مثل تبلیغات گوگل مستلزم هزینههایی است، اما تردیدی نیست که هزینههای آن بهمراتب کمتر از تبلیغات سنتی فروشگاههای فیزیکی است. تضمین اصالت کالا از مهمترین ویژگیهای ما است تا با آسودگی و اطمینان کامل، کالای خود را با مشاوره تخصصی تیم پشتیبانی ما انتخاب کنید و خرید خود را در کمتر از 4 ساعت تحویل بگیرید و با خیال راحت هزینهاش را پرداخت کنید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن
avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402


avatar
کاربر سایت
تاریخ ثبت : 19 اردیبهشت 1402