پنج راه‌های خلاقانه برای بهبود چادر مسافرتی

همانطور که کمی قبل به این موضوع اشاره داشته ایم، برند هاسکی جزو معروف ترین برندها در زمینه تولید انواع چادرها

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

همانطور که کمی قبل به این موضوع اشاره داشته ایم، برند هاسکی جزو معروف ترین برندها در زمینه تولید انواع چادرهای مسافرتی می باشد. طراحی این چادرها به گونه ایست که دیوارها اریب می باشند. جالب است بدانید در قسمت جلو و پشت چادر کمپینگ چهار نفره کایلاس مدل 230004 یک فضای کوچک مانند حیاط خلوت طراحی شده که بسیار کاربردی است. انتخاب نامناسب چادر میتواند هتل پرستاره شما را تبدیل به مسافرخانهای ارزان قیمت و بیستاره کند و آنچه به جا میماند خاطرهای تلخ و فراموش نشدنی از کمپینگ است. وزن این محصول آنقدر کم است که به راحتی جا به جا می شود و در حین حمل آن احساس خستگی نخواهید کرد. این محصول برای حمل و نقل کمی سخت است اما برای طبیعت گرد ها، بسیار ایده آل است. البته ویژگی های دیگری نظیر ضد حریق و یا ضد رطوبت بودن پارچه نیز از مهمترین عواملی است که یک پارچه با کیفیت آنرا دارا است. چادر کمپینگ چهار نفره کایلاس مدل 230004 همانطور که از اسمش معلوم است برای ۴ بزرگسال طراحی شده اما باتوجه به عکس می توان فهمید که قابلیت پذیرش افراد بیشتری را دارد.

لازم به ذکر است که جنس پارچه ای که در کف چادر بکار رفته، کیفیت بهتری نسبت به دیگر نقاط دارد. از جمله اهداف ساخت این آزادراه کاهش تصادفات، کاهش زمان سفر و همچنین صرفه جویی سالانه ۴۰۰ میلیارد ریال در مصرف سوخت، کاهش ۶۰ کیلومتری طول آزاد راه نسبت به مسیر قدیمی خرمآباد - پلدختر - اندیمشک، کاهش بار ترافیکی و افزایش سرعت مطمئن در این محور عنوان شدهاست. او گفت که ما از این پس نسبت به موضوع حقوق بشر و زندانیان سیاسی و آزادیهای مدنی در ایران خود را متعهد میدانیم و حساسیم و آن را در اولویت برنامههای خود قرار دادهایم. همچنین شهریهای ساری، قائمشهر و بابل پس از آمل جز شهرهای والیبال خیز مازندران به حساب میآیند و همچنین باشگاه والیبال هورسان رامسر که توانست در فصل ۹۸-۹۹ به لیگ برتر والیبال ایران صعود کند. برای اطلاع از قیمت چادر مسافرتی و دریافت مشاوره قبل از خرید، با کارشناسان فروش آریا برزنت تماس بگیرید. در کنار چادر مسافرتی برزنتی معمولا یک ساک با دوام و محکم برای حمل و نقل راحت تر این نوع از چادر های مسافرتی درنظر گرفته شده است .برای تهیه این محصول می توانید به صورت اینترنتی اقدام نموده و آن را با قیمتی مناسب از سایت آریا برزنت خریداری نمایید.

A᠎rt icle w​as generated  with the ​help of GSA  C on te​nt Gener at᠎or DE MO!

فریم های آلومینیوم بکار رفته در چادر، موجب کاهش وزن و حمل آسان آن گردیده است. در داخل چادر دریچه ای به منظور کاهش تعریق تعبیه شده است. چادر مسافرتی برزنتی در واقع پوششی پلاستیکی یا نایلونی است که به عنوان سرپناه موقتی استفاده می شود. قطب مرکزی فضای خواب نامناسبی را ایجاد می کند. شما میتوانید با استفاده از پرده زیپداری که داخل این محصولات تعبیه شده است، فضای داخلی را به ۲ و یا حتی ۳ قسمت تقسیم کنید. چادرهای تونلی فضای بیشتری برای خوابیدن، ایستادن و همچنین فعالیتهای سرگرمکننده دارند. آنها همچنین بسیار ناپایدار هستند و اغلب به تعداد زیادی از طناب برای اتصال به زمین نیاز دارند. در مواقع ضروری مانند وزش بادهای شدید، می توانید چهار طناب دور چادر را توسط میخ های یدک به زمین محکم کنید. انتهای تیرک ها به کف چادر می رسد. پارچه چادر (یا برزنت) از روی تیرک می رود و در گوشه ها به بیرون چیده می شود.

همچنین نصب آن بسیار ساده و راحت بوده که در کمترین زمان ممکن باز و بسته می شود. این شورشها در ماه آوریل سال ۱۹۷۹ آغاز شد و بسته به منطقه، بین چند ماه تا بیش از یک سال به طول انجامید. در روزنامه وقایع اتفاقیه آمدهاست: در روز یکشنبه پنجم ماه ربیع نخستین از سال ۱۲۶۸ هجری مطابق سنه خامسه از جلوس سعادت مأنوس، مدرسه مبارکه دارالفنون، واقعه در ارک محروسه تهران که بنا و انشاء از سال سابق شروع شده بود بر حسب امر فرمان مطاع افتتاح گردید و از آن تاریخ علوم مستظرف و فنون مستحدث و صنایع مستغرب که حکمای اروپا اساس آنها را در ظرف چندین قرن برپا ساخته بودند در این تأسیس با تقدیس انتشار همی گرفت و اشتهار همی پذیرفت. چادرهای ژئودزیک از چندین دیرک تشکیل شده اند که روی یکدیگر همپوشانی دارند. به همین دلیل انواع مختلفی از این پارچه ها در بازار موجود میباشد که نوعی از آن که برای چادر مسافرتی برزنتی طراحی شده است که از ضخامت و کیفیت بالایی برخوردار میباشد.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن