مبارزه با قلعه بادی

بلی، همانطور که اشاره شد قلعههای بادی میتوانند در دماهای مختلف ( اما نه دماهای بسیار بالا مانند بخاریهای داغ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

بلی، همانطور که اشاره شد قلعههای بادی میتوانند در دماهای مختلف ( اما نه دماهای بسیار بالا مانند بخاریهای داغ و اجسام پرحرارت) میتوانند به خوبی مقاومت کنند، پس با خیال راحت میتوانید قلعههای بادی خود را در برابر نور خورشید نیز قرار دهید. زیرا بادی می باشد همین نکته به افزایش امنیت آن ها می افزاید و باعث می شود که کودکان با خیال راحت بازی کنند و از دیگر نگران آسیب دیدن کودک یا شکستن دست و پای آن ها نخواهید بود. امیره حسام الدین دباج فومنی (مظفرالسلطان)، فرمانروای بیهپس اولین قدرت منطقهای بود که از اطاعت از صفویان سرپیچی کرد، و قلعه رود خان را بازسازی کرد تا از آنجا به مقاومت بپردازد ولی موفقیتی به دست نیاورد و به دربند گریخت و نهایتاً دستگیر و در تبریز اعدام شد. قلعه بامبورگ انگلستان در طول جنگها، خانه هنری ششم پادشاه رز قرمز لنکستر بود که زیر آتش توپخانه ویرانگر قرار گرفت. بامبورگ با اشغال مستمر در سایت قلعه برای هزاران سال، بیش از سهم عادلانهاش از داستانهای ارواح، افسانهها و اسطورهها لذت میبرد. جمعی نیز عقیده دارند این قلعه در عهد هخامنشی احداث شده و بیش از ۲۰۰۰ سال قدمت دارد. Da ta was gen erated by GSA  C​on tent G en​erat​or Demov ersion.

این قلعه با ابعادی به طول 175 سانتیمتر ، عرض 175 سانتیمتر ، ارتفاع 135 سانتیمتر ، وزن بسته بندی 10 کیلو گرم و تحمل وزن تا 54 کیلو گرم را که نسبت فشار به تشک بادی داخل قلعه هست را دارد . در هر بخش از بسته بندی قلعه بادی توضیحاتی چه در قالب تصویر و متن ارائه شده که به تفسیر آنها خواهیم پرداخت. اما چرا از این دو جنس بیشتر از هر جنس دیگری برای ساخت قلعههای بادی استفاده شده است؟ گورستان کوچکی نیز شامل ۱۰ تا ۲۰ گور در کنار قلعههای هفتگانه وجود دارد که تعداد کم قبور آن نشانگر اقماری بودن این قلعهها است. مهمترین ویژگی و مزیت قلعه بادی کودکان جنس بدنه بسیار مقاوم و با کیفیت آنها است، همانطور که در مقالات مشابه و مرتبط با ویژگیها و خصوصیات قلعههای بادی کودک گفته شد، جنس بدنه قلعههای بادی کودک بسیار مرغوب و با کیفیت هستند به همین دلیل به سختی آسیب دیده و میتوانند از آسیبهای احتمالی که اغلب کودکان ممکن است به محصولات بادی وارد کنند جان سالم بدر ببرد، اما در تحقیقهای انجام شده از شرکتهای معتبر و بزرگی که در زمینه تولید و فروش قلعه بادی کودک فعالیت میکنند میبینیم که بیشتر آنها از اجناس یکسان و با خصوصیات یکسان استفاده کردهاند، به عنوان مثال در بررسیهای انجام شده از سه شرکت اینتکس، بست وی, اینتایم مشاهده شد که بیشتر قلعههای بادی تولید شده توسط آنها از اجناسی چون پی وی سی و وینیل ساخته شده است.

این ویژگی مهم ترین ویژگی سرسره های بادی به حساب می آید و برخی از سرسره های بادی به شکل قلعه درست شده اند که این مسئله هم باعث زیبایی این سرسره شده است و هم به کاربری آن ها افزوده است. یکی از مهم ترین عواملی که روی قیمت سرسره بادی خانگی اثر گذار می باشد ابعاد آن است. علاوه بر این به علت اینکه بازی های رایانهای تحرک ندارند موجب می شود تا کودکان تنبل و بی حوصله و چاق شوند. زیرا امنیت بسیار بالایی دارد و باوجود اینکه بسیار هیجان انگیز است، هیچ خطری برای کودکان ندارد. اما اینکه پلاستیک به کار رفته شده برای ساخت سرسرههای بادی چقدر مرغوب است، نکتهای است که به شرکت تولید کنندهی آن سرسره ارتباط خواهد داشت. درست است که اکثر سرسره ها متریال پلاستیکی دارند اما پلاستیک ها هم از نظر کیفیتی متفاوت هستند. باید بگوییم که در این کالا یک مدل تونل تعبیه شده است و سرسره بادی تونل دار هم در اکثر مهد کودکها به چشم میخورد و جنس تعبیه شده آن هم برزنت است که خوشبختانه در مقابل اشیاء تیز یا برنده، پاره شدن و پوسیدگی از پایداری مناسبی برخوردار است. کارخانه معتبر بست وی نیز محصولاتی همچون چادر های مسافرتی و کیسه خواب نیز تولید میکند که البته جدا از این دو دسته بندی امریکایی، در این وب سایت محصولات ایرانی نیز به چشم میخورد.

این قلعه از نظر میزان دسترسناپذیری و مقاومت در برابر مهاجمان جزو شاخصترین و برترین دژهای باستانی ایران است و به راحتی با استحکامات قلعه بابک در کلیبر و قلعه الموت در رودبار قزوین رقابت میکند. در دورهٔ سلجوقیان این قلعه تجدید بنا شده و از پایگاههای مبارزاتی اسماعیلیان الموت بودهاست. بهتر است برای در امان ماندن از آفتاب سوزان شهر دبی پیش از ورود به پارک از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید تا از پوست شما که در برابر اشعههای آفتاب محافظت کند. تشک بادی و تشک مواج، مبل بادی، کاناپه بادی، تخت خواب بادی، استخر پیش ساخته و استخر بادی داشت. دور تا دور قلع با تور محصور شده که در هنگام بازی کردن کودکان به بیرون از تشک پرتاب نشوند و به آنها آسیبی نرسد . قابلیت تعمیرات در هنگام سوراخ شدن با چسب اصلی اینتکس . خطی از استحکامات به طول دو و نیم کیلومتر و عرض دو تا چهار متر است و با قلوه و لاشه سنگ به همراه ملاط گچ ساخته شدهاست.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن