چرا شما هرگز استخر ایزی ست را ببینید این در واقع

اگر فردی به قصد سفر میخواهد استخر پیش ساخته بخرد؛ میتواند از انواع مسافرتی آنها که در ابعاد مناسب برای حمل و

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

اگر فردی به قصد سفر میخواهد استخر پیش ساخته بخرد؛ میتواند از انواع مسافرتی آنها که در ابعاد مناسب برای حمل و نقل آسان طراحی شدهاند؛ استفاده کند. اگر اهل تفریحهای خانوادگی و دسته جمعی هستید، استخر ایزی ست، میتواند یک انتخاب کاملا مناسب و به صرفه باشد. برای دسته بندی انواع استخرهای پیش ساخته ایزی ست باید به نوع کاربرد و همچنین ردههای سنی مختلف دقت کرد. با کمک انواع پمپهای دستی و برقی میتوان آن را باد کرد و شما قادر هستید در سطح صاف و همواری در کمتر از 10 دقیقه آن را نصب و راهاندازی کنید. علاوه بر این ها باید به این مسئله هم اشاره کرد که شرکت سازنده این استخر در کنار این محصول هیچ گونه مزایای خاصی را قرار نداده است و شما از وجود درپوش ، زیر انداز ، پمپ تصفیه و پمپ باد بهره مند نخواهید بود و باید به صورت جداگانه آن ها را تهیه کنید. از دیگر لوازم جانبی مورد نیاز میتوان به تایمر پمپ تصفیه آب، زیرانداز و روکش برای استخر، رابط تخلیه آب، جارو برای کف استخر، برچسب تعمیر در صورت بروز آسیب دیدگی و پارگی اشاره کرد.  Po᠎st has  be en gen᠎er ated with G SA Con​tent  Gener​at or DE MO.

این استخر را میتوان با حجم کم خود به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن نصب کرد. همین دلایل باعث میشود، خرید استخر ایزی ست به صرفهتر از نصب استخرهای بتنی باشد. در واقع مهمترین نکتهای که هنگام خرید استخر ایزی ست باید به آن توجه کنید، قطر آن است. پمپ تصفیه آب استخر پیش ساخته: به دلیل اینکه استخر گنجایش حجم بالایی از آب را دارد، از این رو لازم است تا با تعبیه پمپ تصفیه از پاکسازی این مقدار زیاد از آب مطمئن شوید. قیمت استخر ایزی ست نیز نسبت به انواع استخرهای پیش ساخته دیگر بسیار ارزان تری و مقرون به صرفه تر می باشد. لازم به ذکر است این استخرها نسبت به انواع دیگر خود از معایب کمتری برخوردار هستند و تنها باید در حفظ و نگهداری آنها دقت داشته باشید. در انواع دیگر استخرها شما نیاز دارید تا در ابتدا میله و پایههای استخر را نصب کنید اما در استخرهای ایزی ست تنها کافی است تا لبههای برزنتی استخر را با پمپ دستی باد کرده و آن را از آب پر کنید تا فرم اصلی خود را بگیرد. شما میتوانید استخر ایزی ست را در 10 دقیقه و به راحتی راهاندازی کنید. برای کاهش خطر، میتوانید از بدنههای محافظتی که از جنس فایبرگلاس هستند؛ استفاده کنید.

انواعی از استخرهای بادی با ابعاد بزرگ که از پرطرفدارترین و مقاومترین مدلها هستند؛ با عنوان استخر ایزی ست معرفی میشود. از نظر نوع ساختار این استخرها ساختاری گرد دارند و به جز چند مدل محدود که ساختاری بیضی دارند ، شما عموما ساختار گرد را در استخرهای ایزی ست می توانید مشاهده کنید. هم چنین در مواقعی که شما قصد دارید که آب داخلی این استخر را تخلیه کرده و آن را جمع آوری کنید ، می توانید با استفاده از دریچه تخلیه آب این استخر این کار را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. پمپ تصفیه در دریچه ورود و خروج آب متصل شده است و به دلیل قدرت بالای میتواند حجم زیادی آب را در هر ساعت تصفیه کند. این دریچه به گونه ای طراحی شده است که شما می توانید با اتصال شلنگ آب ، جریان آب داخلی این استخر را هم هدایت نموده و در فضای دلخواه خود آب این استخر را تخلیه کنید که این نکته از ویژگی های مهم این محصول به شمار می رود. استخر ایزی ست شیشه ای با بهره مندی از یک ساختار بی نظیر و جذاب به گونه ای روانه بازار شده است که قطعا افراد مختلف با دیدن آن حیرت زده خواهند شد.

نکته مهم دیگری که باید به آن اشاره کنیم بحث شفاف بودن بدنه اصلی این محصول است. علاوه بر تمام موارد بالا، نکات دیگری هم باید هنگام خرید استخر ایزی ست در نظر داشته باشید. همین عامل نیز باعث شده تا شما در هنگام خرید و انتخاب یک محصول گزینه های زیادی را پیش روی خود مشاهده کنید که قطعا یک مزیت بزرگ به شمار خواهد رفت. پس در نظر بگیرید اگر لبههای استخر ایزی ست شما دچار آسیبدیدگی شده است؛ حتما نیاز به بررسی و تعمیر دارد. در این مقاله به بررسی کامل استخر ایزی ست پرداختهایم با ما همراه باشید. با ایرکوک و بررسی استخر ایزی ست همراه ما باشید. نردبان: از جمله ابزاری که در استفاده از استخرهای ایزی ست به کار میآید؛ نردبان است. استخر ایزی ست با ویژگیهای منحصر به فردی که دارای علاقهمندان زیادی است. بنا به میزان بودجه و تصمیم خریداران، برخی از استخرها دارای پمپ تصفیه آب با سایز کوچک و بعضی دیگر در اندازههای بزرگ تهیه میشوند.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن