هشت داستانی که درباره بین بگ نمی‌دانستید

به ویژه که برخی از پافها کاربردی فراتر از یک نشیمنگاه معمولی دارند و گاهی استراحت روی بین بگ دلچسبتر از تخت خ

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

به ویژه که برخی از پافها کاربردی فراتر از یک نشیمنگاه معمولی دارند و گاهی استراحت روی بین بگ دلچسبتر از تخت خواب است! در بین بگها ستون فقرات در بهترین حالت ممکن قرار میگیرد و شاید بتوانید از بین بگ به عنوان یک تخت خواب هم استفاده کنید. یک صندلی بین بگ که از نظر اقتصادی هم بسیار بهصرفه است، میتواند برای آنها مناسب باشد. 4از قسمت تا شده شروع کنید، به اندازه 15 سانتیمتر یک نیم دایره از گوشه آن ببرید. دو تکه پارچه را به ابعاد 114 در 81 سانتیمتر برش دهید. در تمامی جهتهای زیر، تمام درزها 14/73 سانتیمتر هستند. آیین چهل دزد(چل دز):این باور قدیمی ترین باور مردم ایل ارکوازی است و بر طبق این آیین ،افسانه ای کهن تعریف شده و معتقدند روزی چهل دزد به این منطقه آمده و با رشادت و دفاع مردم ایل این چهل دزد کشته شده اند و طبق بررسی ها تپه باستانی سر چل در طایفه بانحاجی با همین نشانی و چهل قبر یافت شد، پس از ورود اسلام این افسانه را معجزه یکی از اصحاب و امامزاده نزدیک تپه تعریف میکند که در تناقض است و همان افسانه اول صحیح ومورد تاییداست. برخی معتقدند ایل ارکوازی اصالتاً کرد ترکیه و کرمانج هستند و از محدوده جنوب شرقی ترکیه (وان) و دیاربکر به ایلام مهاجرت کردهاند.تلفظ برخی از جملات کرمانجی نظیر: خوازم، منال و برخی دیگر از واژههای کرمانجی گویای این مسئله است. Art icle was cre​at᠎ed ​by G​SA Conte᠎nt Generator Demoversion!

بهترین توصیه من این است که دو نفر زیپ را باز نگه دارند و نفر سومی برای با جاروبرقی روشن آماده جمع کردن آن باشد. زیرا به دلیل پرکردن درون این مبل با یونولیت وزن بسیار کمی دارند چیزی در حدود ۳ تا ۴ کیلوگرم که در مقایسه با سایر مبلها بسیار کم میباشد. با این حال برای محیط مهد کودکها و فضای عمومی مقاومت بالاتری دارند. این چند نکات ما به شما این امکان را می دهد که نه تنها زیبایی تازه به منزل یا فضای عمومی محل کار خود بدهید بلکه به شما کمک می کند بهترین مدل دلخواه خود را انتخاب کنید، ۵ مدل برتر و پر فروش بین بگ را در زیر بررسی شده را مشاهده نمایید. چنانچه وقتی داود خان کودتا می کتدازطرف مردم استقبال میشود باوجودی که داود خان از خانواده ظاهرشاه بود مردم نه تنها به او اعتماد کردند که باور کردند داود خان برای خدمت به مردم کودتا نموده است داود پس از کودتا اقدام به دست گیری شخصیت های مبارز ومستقل نهضت اسلامی نمود و فضای اختناق و سرکوب را علیه مخالفین خود شروع نمود. در مبل های شنی و یا بین بگ ها می توان از پارچه های جیر و یا نخی و یا فوم های چرمی استفاده نمود که فرق این دو نوع پارچه تنها این است که پارچه های چرمی نسبت به پارچه های نخی از استحکام کمتری برخوردار است و اما پارچه ای هم از لحاظ ظاهری به زیبایی چرمی نمی باشد.  A᠎rticle w​as g enerated  by GSA Con​tent Gen᠎erator DEMO!

بین بگ (bean bag) یا کیسه لوبیا با نامهای مبل بادی و مبل شنی و شاید مبل شادی (Happy Chair) هم خوانده میشود. ● بین بگ و یا به انگلیسی هپی چیر، مبل شادی چیست ؟ بین بگ و یا مبل شادی از اجزایی مانند: آستر که بیرونی ترین لایه آن می باشد و نقش نگهداری از ریزدانه های درون آن را دارد و این ریز دانه ها معمولا از جنس گرانول و یونولیت ساخته می شود که چون نرم و لطیف و سبک هستند که ریز بودن این دانه ها به فرم پذیری بیشتر آن کمک می کند. در ادامه این مطلب ما شما را با تعدادی از باکیفیت ترین و صد البته پر فروش ترین بین بگ های موجود در بازار کشورمان آشنا خواهیم کرد. در همین راستا باید گفت که یکی از رایج ترین نوع تولیدات بین بگ ها، طراحی به صورت گرد و ساده می باشد و به راحتی روی زمین قرار می گیرد که باعث می شود فضای کم تری برای قرار دادن نیاز نباشد. یکی از ویژگی های مبل شنی و یا بین بگ وزن کم آن، حدودا ۳ تا ۴ کیلو گرمی می باشد که به راحای می توان آن جا به جا کرده و یا حتی داخل خودرو قرار داده و با خود به سفر برد. Th is article h as be en done with the help of GSA C᠎ontent Gener ator DE᠎MO!

در واقع هیچ راه آسانی برای ریختن لوبیا داخل صندلی بدون این که بیرون نریزد وجود ندارد. پافها هم گاهی شبیه به بین بگها طراحی میشوند؛ با این تفاوت که ساختار شنی و حالت ارتجاعی بین بگ را ندارند. 2سمت راست را با هم بپیچید. قیمت شلوار جین مام استایل زنانه تفاوت چندانی با دیگر شلوار جین ها نمیکند. البته بین بگ ها با ساختار های مختلف مربعی و مستطیلی شکل با الگو برداری از مبل های راحتی نیز در بازار موجود می باشند که بنا به سلیقه فردی و نوع نیاز می توان تهیه نمود. در حالی که بسیاری از وسایل مورد نیاز برای ساخت صندلی بین بگ کودک در فروشگاهها موجود است، آیا ترجیح نمیدهید یکی از آنها را به اندازه فرزندتان بسازید؟ لازم به ذکر است که مواد داخلی این محصولات به صورت جداگانه درون بسته بندی هایی با حجم مشخص در فروشگاه اینتکس تهران که نمایندگی فروش جدیدترین بین بگ ها می باشد به فروش می رسد . بین بگ از مجموعه محصولات دوست داشتنی و بسیار پر طرفدار می باشد که به تدریج در خانه های ما می تواند جای مبل های چوبی سنتی را بگیرد . از دیگر استفاده کاربردی بین بگ ها استفاده از آن بر روی آب می باشد، بصورتی که می توان آن را برگرداند و با نشستن بر روی آن شکل پذیری آن را تغییر داده و از آن استفاده نمود.

آخرین مطالب