بین بگ یا مبل شنی را بیشتر بشناسیم

در زمان خرید مبل شنی، اولین نکته ای که توجه خریدار را جلب می کند، ظاهر محصول است. در این مطلب قصد داریم تا اط

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

در زمان خرید مبل شنی، اولین نکته ای که توجه خریدار را جلب می کند، ظاهر محصول است. در این مطلب قصد داریم تا اطلاعات مفیدی را قبل از خرید مبل شنی در اختیار شما بگذاریم تا به بهترین تصمیم گیری دست پیدا کنید، پس در ادامه با ما همراه باشید. این نوع مبل معمولا روی آب شناور می ماند. معمولا برای بچهها مبلهای ضخیم و محکم خریداری کنید تا با پریدن روی مبل باعث آسیب دیدن آن نشوند. به همین جهت با وارد شدن فشار در اثر نشستن افراد بر روی این مبل شنی، محصول فرم بدن فرد را به خود گرفته و تمامی انحنای ستون فقرات را پوشش خواهد داد. تکه های ریز یونولیت باعث می شوند مبل به راحتی تغییر شکل پیدا کند و این انعطاف پذیری یک نشیمن راحت را فراهم می کند ، وقتی فرد روی مبل شنی می نشیند تغییر شکل پیدا میکند و فرم بدن را به خود میگیرد. به علت اینکه از انعطاف پذیری بالایی برخوردار بوده و از پارچه های با کیفیت در تولید آن استفاده شده است، حتی می توانید روی آن بپرید!

This content has be en cre​ated ᠎with the he lp  of G SA Con​tent Gen᠎erat᠎or Dem᠎ov ersion᠎.

به علت استفاده از این مواد داخلی، مبل شنی تحمل وزن بالایی داشته و قادر است وزنی برابر با 180 کیلوگرم را بدون آسیب تحمل کند. یکی دیگر از ویژگی های این مواد داخلی، داشتن استحکام بسیار بالا است. برای درک بهتر موضوع هم لازم است تا ابتدا مثالی بسیار رایج آورده شود که در همه شهرها و روستاها هم قابل مشاهده است. بین بگ Bean Bag که به آن مبل شنی، هپی چیر happy chair هم گفته می شود، نوع جدیدی از مبل است. بین بک در ایران معمولا به مبل شنی مشهور است شاید دلیل آن استفاده از موادی شبیه به شن در ساختار آن باشد. رویه بین بگ ها معمولا از پارچه پلی استر، پارچه نخی، چرم مصنوعی و طبیعی دوخته می شود. اما نوع نگه داری شما از این مبل شنی تأثیر زیادی در طول عمر آن خواهد داشت. اما به دلیل تحریمهایی که در کشور ما وجود دارد در چند سال اخیر قیمت مبل شنی با مشکلات فراوانی مثل افزایش قیمت بیش از حد رو به رو شده است.

برای آشنایی بیش تر با این محصول با ما همراه باشید. در این بخش از دنیای مد نمناک شما را با مبل شنی، کاربرد و مزایای آن آشنا خواهیم نمود و تصاویر زیادی از این نوع مبل ها را با شما به اشتراک می گذاریم تا انتخابتان راحت تر شود. در ماههای سرد تر تغذیه آنها کمتر صورت میگیرد. انتخاب مدل بین بگ یک مسئله کاملا سلیقه ای است، اگر مکان و فضای مناسب جهت استفاده از مدل های دو یا سه نفره دارید می توانید این مدل ها را انتخاب کنید، در غیر این صورت استفاده از یک یا دو بین بگ تک نفره نیز انتخاب قابل قبولی خواهد بود. انقراض یک گونه در طبیعت به معنای گسسته شدن زنجیره طبیعت است که بیشتر تاثیرات نامطلوبی مانند ازدیاد یک گونه (بیشتر مزاحم و آفت در طبیعت) دارد. حشرهای از راستهٔ نیمبالان و خانوادهٔ بسترساسان (Cimicidae) است. مبل بین بگ از نظر راحتی اصلا قابلقیاس با صندلی چوبی راک نیست.

بین بگ ها را می توان یکی از راحت ترین مبل ها برای استراحت های کوتاه و یا طولانی مدت معرفی کرد. با بررسی مدل های مبل شنی دو نفره و یک نفره، می توانید بر اساس سلیقه خودتان، هر یک از انواع این مبل های شنی را خریداری کنید. هم چنین می توانید رویه جدیدی را از طریق سایت مبل شنی آرامش خریداری کرده و با رویه قبلی تعویض کنید تا محصول به حالت اولیه بازگردد. این مبل جزو مبل های ضد آب هم محسوب می شود، یعنی شما می توانید آن را روی آب قرار دهید و به راحتی روی آن دراز بکشید. هم چنین این رویه استحکام زیادی در برابر ضربه دارد و با وارد شدن ضربه و برخورد اشیا، دچار آسیب نمی شود. حتی کودکان نیز به راحتی می توانند از این مبل شنی استفاده کنند بدون اینکه دچار حساسیت پوستی شوند. مزایا و کاربرد مبل شنی چیست؟ مبل شنی چیست ؟ آیا تا به حال این سوال را از خود پرسیده اید ؟ اکثر افراد به دنبال مبلمانی هستند که به علاوه داشتن استاندارد های لازم ، نرم باشد و از قیمت کمی هم برخوردار باشد ، مبل های شنی به مبل های ریلکسی معروف هستند چرا که افراد می توانند روی آن بنشینند و از نرمی آن بهره مند شوند .