آیا به قایق بادی نیاز دارید؟

گارد ساحلی آمریکا با همکاری نیروی دفاعی سلطنتی یک قایق بادبانی ناامن و پرسرنشین از مهاجران هائیتی را متوقف کر

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

گارد ساحلی آمریکا با همکاری نیروی دفاعی سلطنتی یک قایق بادبانی ناامن و پرسرنشین از مهاجران هائیتی را متوقف کرد. نشستن داخل مدل جیمینی و حرفه ای روی لبه در دو طرف قایق بادی صورت میگیرد که برای اینکار طناب های نگه دارنده ای تعبیه شده است و باید گفت نیمکت های وسط نیز بیشتر برای موارد احتمالی پارو زنی میباشند. قایق بادی اکسپلورر که در سه نوع 100، 200 و 300 تولید میشوند و هرکدام به ترتیب یک نفره، دو نفره و سه نفره با تحمل وزن 55 تا 185 کیلو میباشد. برخی از مدلهای قایق بادی دارای کف ثابت از جنس فایبرگلاس هستند که موجب شده تا مقاومت قایق بادی دوچندان شود، اینگونه قایقها میتوانند در سرعت بالا و در برخورد با موج ها مقاومت خوبی داشته باشند و محافظ بسیار خوبی در برابر صخرهها باشند، بسیار اتفاق افتاده است که قایق ها در کنار سواحل سنگی با صخره ها برخورد داشته و آسیب دیدهاند، اما این نوع قایقها که دارای کف فایبرگلاسی هستند در برخورد با صخره مانع ازآسیب رسیدن به بدنه بادی میشوند. یکی از معایب قایق بادی آسیب پذیری آن است. ​Post was g​enerat ed by G SA᠎ C ontent Gener᠎ator D᠎em​ov ersi on.

یک نکته دیگر که میتوان درباره جنس قایق بادی به آن اشاره کرد این است که جنس قایقهای معمولی دولایه و سه لایه هستند و قایقهای نیمه حرفه ایی و حرفه ایی چهار و پنج لایه و شش لایه هستند. اصولا در ابعاد یک تا شش نفره تولید میشوند که البته در بعضی از قایقهای بادی این ظرفیت تغییر میکند که به جی می نی و حرفه ایی معروف هستند که اینها از مدل سه تا شش نفره دارند. به دلیل داشتن دریچه های بادی مجزا این محصول دارای تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا است، دارای دو جای پارویی ثابت، یک جفت پاروی پلاستیکی که از دو قسمت دسته و نوک پارو میباشد، پمپ باد دستی کوچک، یک طناب دور تا دوری و یک برچسب تعمیرات قایق بادی تشکیل میشوند. جنس بدنه این کالا از pvc تقویت شده و دارای کف باد شونده و 2 جای باد مجزا در کف و دیواره برای یک و دو نفره و 4 محفظه برای سه نفره برای ایمنی بیشتر قایق است، رعایت مسائل ایمنی باعث شده تا دارای استانداردهای بروز امریکا و اروپا و همچنین تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا باشد، این کالا دارای دو جای پاروی چرخشی ثابت برای مدل یک نفره و 2 نفره و چهار جا برای 3 نفره میباشد.  Data has been g᠎en erat᠎ed ᠎by GSA Content G ener​at or᠎ Dem᠎ov᠎ersion !

جنس بدنه این قایقها از pvc است و دارای کف باد شونده دو جای باد در کف و دیواره برای ایمنی هستند. جنس بدنه این مدل از قایق ها از pvc سه لایه است که هر سه مدل آنها دارای کف باد شونده هستند و سه جای باد مختلف در آنها تعبیه شده که ایمنی و امنیت آن را بیشتر میکنند، به دلیل رعایت همین مسائل ایمنی دارای استاندارد های بروز و تاییدیه گارد ساحلی ایالات متحده امریکا میباشد، مدل یک و دو نفره این قایق بادی بدون صندلی میباشد ولی در مدل 3 و 4 نفره این قایق دو صندلی بادی وجود دارد. فقط دو ستاره درخشانتر از قدر ظاهری ۵ دارند میل آن از −۳۹° تا −۵۷° است و بعد آن h۲۳٫۵ تا h۲٫۵ کشیده شدهاست و مردم استرالیا و آفریقای جنوبی بهراحتی این صورت فلکی را در تابستان میبینند. قایقهای بادی نیز ممکن است از نظر طراحی و آرگونومی ساخت متفاوت باشند، نمونهایی از قایقهای بادی مختص به آبهای آرام هستند که بیشتر به صورت پارویی بوده وقادرند تا 2 الی 8 نفر را برروی خود جای دهند، اینگونه قایقها قابلیت نصب موتور قایق ندارند و تعادل خوبی را در آبهای خروشان مانند دریاها و رودخانهها ندارند.

نمایندگی موتور قایق بادی بنزینی 2.5 اسب به بالا اینتکس ntexشرکت اینتکس INTEX بزرگترین شرکتی است که در زمینه تولید محصولات بادی فعالیت می کند.تنوع تولید و کیفیت بالای محصولات این شرکت را ،به عنوان بزرگترین و بهترین تولید کننده لوازم بادی ،آبی ،تفریحی ،کمپینگ و ورزشی قرار داده است. قایق بادی چلنجر سه نفره قابلیت نصب موتور برقی را دارد، دارای پمپ باد دستی کوچک، طناب دور و یک برچسب تعمیرات هستند. قابل استفاده باشد. قایق بادی واترمن دارای قابلیت های مختلفی بوده و میتواند یک سواری دلچسب را برا شما و دوستانتانبه همراه داشتن باشد. فقط اشتباه بزرگی که میکردم این بود که هیچ وقت جلیقه نجات به همراه نداشتم تا روزی که برای این اشتباه اجازه استفاده قایق بادی را در یکی از سفر هایم از دست دادم و به منزل برگشتم که خود این موضوع باعث شد جلیقه نجات را تهیه کنم. در این قسمت، همراه با لوئیس در پلههای پایینی بمانید. این یک مقالهٔ خرد دریانوردی است. قایق بادی چندین تولید کننده دارند که عبارتند از : intex و bestway که بهترین مدل آن هم اینتکس است ، اگر میخواهید یک قایق بادی خوب خریداری کنید و قصد تفریح با خانواده را دارید قایق بادی اکسکروشن استفاده کنید.

Po st h​as  been g​en᠎er​ated with the help  of GSA C on tent Gen erat or D᠎em​oversi᠎on​!

آخرین مطالب