اگر اکنون عینک شنا را نزنید، بعداً از خود متنفر خواهید شد

عینک های سطح ابتدایی، ساخته شده برای شناگران مبتدی در تمام سنین، مقرون به صرفه و راحت هستند و دارای ویژگی های

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

عینک های سطح ابتدایی، ساخته شده برای شناگران مبتدی در تمام سنین، مقرون به صرفه و راحت هستند و دارای ویژگی هایی مانند قطعات سیلیکونی نرم در اطراف فنجان های چشم می باشند. رنگ لنزهای عینک شنا در دو نوع شفاف و رنگی تولید می شوند. لوازم ابتدایی مورد نیاز برای شنا را می توان مایو کلاه عینک و بینی گیر شنا دانست که کمک می کنند شناگر در وضعیت راحت تری به شنا بپردازد و کمترین آسیب از جهت کلر موجود در آب متوجه وی شود زیرا ماده ضدعفونی کننده در تمامی استخرها کلر می باشد که برای برخی ایجاد حساسیت کرده و ممکن است به قرمز شدن و سوزش چشم یا خارشهای پوستی منجر شود. در ضمن، بهدلیل وجود کلر در آب و آسیب ندیدن چشم، استفاده از آن مفید است اما استفاده نکردن از عینک هم مانعی ندارد. به عنوان مثال، یک جسم مانند صندلی در محیط توسط اپلیکیشن شناساییشده و همچنین قابلیت کپی از آن جسم فراهم آورده و در مکان دیگر بهطور همزمان مورد استفاده قرار گیرد. استرالیا به صورت محدود اجازه میدهد تا ماهیگیری با نیزه فقط به صورت تفریحی، در فصلهای خاص و بهطور کلی تنها برای شکار گونههای خاص با حبس نفس و غواصی آزاد انجام شود. ​Content was cre at ed  with G​SA​ Con te nt Gen er ator Demov᠎ersion.

در طول سالهای ۱۹۶۰، تلاش هائی برای به رسمیت شناخته شدن ماهیگیری با نیزه به عنوان یک ورزش المپیک انجام پذیرفت ولی ناموفق بود. البته برای هر طول استخر باید یک شنا را انتخاب کند و تا آخر آن طول همان شنا را انجام دهد به عبارتی در بین مسیر نمیتواند شنا را به شنای دیگر تبدیل کند. عبور از خط (طناب) شنا و ورود به خط شنای دیگر مجاز نمیباشد و شناگر خاطی اخراج میشود. به عنوان مثال، ماهیگیری با نیزه در مناطق غیر جزر و مدی و فقط در رودخانهها مجاز است. در بریتانیا، در حالی که ماهیگیری با نیزه به صراحت ممنوع گردیدهاست ولی در سطح ملی قانونی مربوط به شکار گونههای مجاز ماهی با توجه به محدودیتهای اندازه و حداقل وزن وضع گردیدهاست. در سال ۲۰۰۷، استرالیا میزبان نخستین رقابتهای غواصی آزاد کلاسیک و اولین مسابقات ماهیگیری اصولی با نیزه شد که منجر به کسب ۴ جایزه ۵ ستاره زیستمحیطی، اجتماعی، ایمنی و شاخصهای اقتصادی گردید. ᠎This c᠎ontent has be en cre at᠎ed  by G SA Conte nt G᠎enerator D᠎emoversi on​!

فدراسیون بینالمللی شنا (FINA) در سال ۱۹۰۸ نه بر اثر یک حادثه بلکه از روی قصد و نیت بنیان نهاده شد. در سال ۱۸۴۶ اولین مسابقهٔ شنا در مسافت ۴۴۰ یارد در استرالیا بر پا شد که بعد از آن هر ساله نیز به اجرا درآمد. در کنگره فینا که در همان سال برگزار شد، جورج دبلیو هرن دبیر مؤسس فینا از سمت خود کنارهگیری کرد و به عنوان اولین رئیس افتخاری فینا برگزیده شد. او در سال ۱۹۶۲، ۱۰۰ متر کرال سینه را در ۵۹ ثانیه و ۹ دهم ثانیه پیمود. در سال ۱۸۱۰ لرد بایرون شاعر نامدار بریتانیا تنگه داردانل را با شنا میپیماید. برای مثال عینک شنا که انتخاب می کنید حتما برند معتبری داشته باشد و اصل و دارای ضمانت اصالت کالا باشد.نکات دیگری که در خرید عینک شنا لازم است به آن توجه کنید دوام بند ها و پل بینی عینک شنا،لنز عینک شنا (مرتبط با محیط استخر)و فریم عینک شنا می باشد که در ادامه به توضیحات هرکدام می پردازیم.

به دلیل تنوع بالای برند، جنس و مدل عینک، خرید عینک شنا مناسب می تواند دشواری های خاص خود را داشته باشد. انواع عینک های شنا عبارتند از: عینک شنا تفریحی ، عینک مناسب مسابقات حرفه ای شنا، عینک های کلاسیک یا واشری که بدون بند و دارای لوله تنفسی است و صرفا برای افراد مبتدی مورد استفاده قرار می گیرند. مدل های بزرگ این لنزها سبب دید بهتر و گسترده تر شدن شما در هنگام شنا کردن می شود و می توان گفت مناسب استفاده برای همگان است. چرا که با نشستن ذرات گاز اشکآور روی چشم لنزها به پایین میافتد. اما لنزهای کوچک به دلیل کم کردن وسعت دید شما و همچنین فشاری که روی عضلات چشم ها در هنگام استفاده وارد می کند، مناسب شناگران حرفه ای و مسابقاتی است که دید با جزئیات مسیری که در آن در حال شنا هستند، برایشان بسیار مهم و حائز اهمیت است. ولی این فاصله کم چشم را زود خسته می کند. این بازی کاراکترهای مجازی را به دنیای واقعی اضافه میکند و کاربر را ترغیب به پیدا کردن کاراکترها مینماید. با کمک فناوری پیشرفتهٔ واقعیت افزوده (برای مثال افزودن قابلیت بینایی کامپیوتری و تشخیص اشیاء) میتوان اطلاعات مرتبط با دنیای واقعی پیرامون کاربر را به صورت تعاملی و دیجیتالی به او ارائه کرد. ​Data h​as ᠎be​en c re at ed by G​SA᠎ Conte nt Generat᠎or  DE᠎MO!

آخرین مطالب