4 بین بگ فهرست شده در زیر آمده 4 بین بگ تاکتیک همه به آن اعتقاد دارند. کدام یک را مطلوب؟

مثلاً پارچههای کتان و مخمل خیلی نرم و لطیف هستند و کم پیش میآید روی آن دچار تعریق شدید شوید در حالی که روی مب

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

مثلاً پارچههای کتان و مخمل خیلی نرم و لطیف هستند و کم پیش میآید روی آن دچار تعریق شدید شوید در حالی که روی مبل چرم امکان عرق کردن زیاد وجود دارد اما از طرفی مبل با رویه چرم بسیار شیک و لاکچری است و اگر قرار است به طور ویژه و شبانه روزی از مبل شنی خود استفاده کنید شاید پارچههای پلیاستری همان مقاومت و دوامی که مد نظرتان را داشته باشند. بعضی از آستریها بخشی کوچک مانند یک روزنه دارند ازطریق آن بتوان محتویات مبل شنی را شارژ یا تخیله کرد و بسیار کاربردی است چرا که اگر بخواهید مبل را مسافت طولانی جابهجا کنید یا اگر مبل بخاطر استفاده زیاد حالت پفدار اولیه را ندارد از این بخش میتوانید محتویات خالی یا شارژ کنید. ● طرح و رنگ: شاید فکر کنید این گزینه چندان هم اهمیت ندارد اما اگر مبلی بخرید که با رنگ دکوراسیون شما تضاد داشته باشد آنوقت متوجه اهمیت موضوع میشوید.

شکل آستر که در معرض دید نیست و چندان اهمیتی هم ندارد اما در این بخش کیفیت و ضخامت آستر مهم است که با استفاده مداوم ساییده یا سوراخ نشود. با وجود تنوع مدل بالا در این محصول میتوان گفت که یک قانون کلی در تمام مدلها رعایت شده است و آن در نظر گرفتن راحتی افراد هنگام نشستن روی این مبل است. قیمت مقرون به صرفه مبل شنی اینتکس یکی از دلایل محبوبیت آن است و سایزبندی متناسب با همه گروههای سنی این مبل را به یک محصول کاربردی برای همه تبدیل کرده است. یکی از این میلهای راحتی، مبل شنی یا بین بگ نام دارد که قابلیت انعطافپذیری بالای آن، این محصول را به یک مبل کارآمد و جذاب در عین حال پرطرفدار تبدیل کردهاست. این نوع پارچه در برابر فشار و ضربه مقاومت بسیار بالایی از خود به نمایش می گذارد و خیال شما را برای استفاده حتی در ظرفیت های چند نفره به طور کلی راحت می کند . پیرو گاتی، چزاره پائولینی و فرانکو تئودورو در سال 1968 توسط شرکت ساکو مأموریت یافتند تا نوع جدیدی از صندلی طراحی کنند که برای جمعیت جوانی که خواهان مواد جدید و ضد فرهنگ هستند، جذاب باشد. ᠎C on​te nt w as gen᠎er᠎ated by GSA  Co​ntent Ge nerator DE MO​!

برای این که در خرید مبل بین بگ اطلاعات بیشتری داشته باشید، بیایید با تاریخچه این نوع مبل راحتی آشنا شویم. برای خرید مبل بین بگ مخمل به صورت مستقیم از تولیدی , به سایت شاپ اینتکس مرکز فروش و تولیدی مبل شنی , مبل بین بگ و مبل هپی چیر مراجعه فرمایید و از انواع این مبل ها با ساخت و تولید متفاوت برای کامل کردن دیزاین خود بهره ببرید . ● با توجه به تعداد نفراتی که قراراست از مبل شنی استفاده کنند بهتر است سایز استاندارد آن را خریداری کنید انواع بین بگ یک نفره و دونفره در بازار موجود است که میتوانید طبق نیاز آنها را خریداری کنید. پس شما می توانید با خوابیدن یا نشستن روی آن ها، آن ها را به هر شکلی در بیاورید. شما با صرف کمترین هزینه می توانید برای خود یک عدد بین بگ خریداری کنید و از راحتی چند برابر آن نسبت به سایر مبلها لذت ببرید. با توجه به نکاتی که گفته شد، می توانید بین بگ مورد نظر خود را خریداری نمایید. همانطور که اشاره کردیم مبل شنی از به بخش تهیه شده است که برای آشنایی بیشتر شما با bean bag در ادامه هر بخش را تشریح کرده و بررسی میکنیم.

● ضخامت پارچه رویه را بررسی کنید. این مبل دائما با بدن و لباس در تماس است و اکثر افراد خود را به روی آن پرت میکنند پس باید مقاومت خوبی در برابر ضربه و ساییدگی داشته باشد. رویه این محصول از جنس پارچه مخملی می باشد که بسیار مقاوم در برابر ساییدگی و وزن بالا می باشد به همین منظور این بین بگ مناسب برای تمامی سنین می باشد . ۸-طایفه عبد رحمانی:متشکل از ۲تیره و ۳ بنه کو هستند و از اهالی شهر چوار و یکی طوایف ایل ارکوازی میباشند و قسمتی از این طایفه با نام تیره بان داری در روستای فاطمیه(خانواده های:راه سفیدی،پور رضایی و رضایی ،خدا کرمیان و موسوی) و خاندان یوسفی نژاد در ایل پنجستون است که اصالت ارکوازی دارند. مردم عادی و عشایر ایل هزاره بیشتر به دامداری و کشاورزی اشتغال دارند و بزرگان و تشمالان آنها در دوران زندیه و قاجار در پشتکوه جزو شورای پنج نفره پشتکوه و جزو سه ایل قدرتمند در پشتکوه بوده اند و عالیجاه سر تشمال میر مظفر ارکوازی ریاست کل ایل ارکوازی در زمان حکومت صفویه و افشاریه (۱۱۷۶-۱۱۳۴ ه ق ) بوده و همچنین بزرگ مناطق شمالی پشتکوه بوده است.

آخرین مطالب